Default welcome msg!

Elektro systémy

EZS - elektronické zabezpečovací systémy

Kompletní služby, od zpracování požadavku zákazníka, vypracování projektu až po vlastní montáž celého systému v oblasti zabezpečovací techniky.

Realizace od jednoduchých zakázek pro bytové jednotky a rodinné domy až po rozsáhlé systémy administrativních budov a průmyslových objektů.  K zajištění jsou používány zejména prostorové detektory od základních PIR detektorů až po čidla s duální kombinovanou technologií PIR+MW s možností volby různých dosahů a dalších funkcí antimasking apod. Na vstupní dveře lze instalovat magnetické kontakty, k oknům a proskleným plochám detektory tříštění skla. Ovládání pomocí klávesnice zadáním kódu nebo dálkovým ovladačem.

EPS - elektronické požární systémy

Kompletní služby, od zpracování požadavku zákazníka, vypracování projektu až po vlastní realizaci celého projektu v oblasti požárních systémů.

Realizace od jednoduchých zakázek řešených doplňkovými automatickými nebo tlačítkovými požárními hlásiči, až po rozsáhlé protipožární zařízení - systémy EPS, s použitím adresných automatických hlásičů nebo tlačítkových hlásičů popř. dalších technologických hlásičů.

CCTV - kamerové systémy

Kompletní služby, od návrhu řešení požadavku zákazníka až po realizaci celého projektu v oblasti kamerových a sledovacích systémů.

Realizace zakázek od jednoduchých kamerových systémů s pevnými - fixními kamerami, přes kamerové systémy pro noční provoz s infrasvětly, systémy s polohovacími kamerami až po systémy s IP kamerami.

Ozvučovací systémy

Kompletní služby, od zpracování požadavku zákazníka, vypracování projektu až po vlastní realizaci celého systému.

Systémy pro ozvučení malých prostor i velkých konferenčních sálů, zesílení řeči i reprodukci hudby.

Strukturovaná kabeláž

Kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí a telefonních rozvodů, od počátečního projektu až po zasíťování daných počítačů pro malé, střední i velké firmy díky značné flexibilitě celého systému.

Realizace systému strukturované kabeláže prostřednictvím metalických i optických kabelů. Dle požadavků lze použít systémy kategorie CAT5E, CAT6A i CAT7. U metalických kabelů možnost použití provedení UTP, STP nebo FTP dle požadavku na způsob odstínění vedení. Kompletní řešení od kabelů, přes koncové připojovací zásuvky s konektorem RJ45 a zakončením v datovém rozvaděči. Rozvaděče 19" stojanové i nástěnné je možné dodat v různých velikostech s širokým spektrem výbavy, jakou jsou: zakončovací patch panely různého provedení, propojovací patch kabely, vyvažovací panely, ventilační jednotky, instalační police, přepěťové ochrany apod.

Kompletní služby v oblasti návrhu a instalace systémů MaR pro vzduchotechnická zařízení.

Realizace zakázek s jednoduchými systémy, kde je možné regulovat výkon ventilátorů, tzn. množství odsávaného nebo přisávaného vzduchu, nebo automatické ovládání - zapnutí/vypnutí zařízení na základě např.: teploty, vlhkosti nebo kvality vzduchu ve větraném prostoru.