Default welcome msg!

EZS - zabezpečovací systémy

Kompletní služby, od zpracování požadavku zákazníka, vypracování projektu až po vlastní montáž celého systému v oblasti zabezpečovací techniky.

Realizace od jednoduchých zakázek pro bytové jednotky a rodinné domy až po rozsáhlé systémy administrativních budov a průmyslových objektů.  K zajištění jsou používány zejména prostorové detektory od základních PIR detektorů až po čidla s duální kombinovanou technologií PIR+MW s možností volby různých dosahů a dalších funkcí antimasking apod. Na vstupní dveře lze instalovat magnetické kontakty, k oknům a proskleným plochám detektory tříštění skla. Ovládání pomocí klávesnice zadáním kódu nebo dálkovým ovladačem.

Pro objekty bez možnosti instalace kabelových tras lze použít bezdrátové prvky - detektory, magnetické kontakty, klávesnice, ústředny, ovladače, sirény.

K zabezpečení venkovních prostor, jako jsou přístupové cesty, zahrady a parkoviště lze použít venkovní detektory popř. infrazávory.

K přednostem venkovních prostorových duálních detektorů patří vysoká spolehlivost s minimálním výskytem falešných poplachů a jednoduchá instalace se značným omezením výkopových prací. Tento způsob střežení venkovních ploch má naše firma ověřena montáží desítek těchto detektorů a spolehlivého provozu řadu let.

Signalizece o narušení prostor pomocí privátních systémů, GSM komunikátorů, na mobilní telefon, popř. na pevnou linku nebo střežení prostřednictvím pultů centrální ochrany (PCO) bezpečnostních agentur.

Systémy jsou vždy ovládány a řízeny zabezpečovací ústřednou s vlastním záložním zdrojem pro případ výpadku napájení.

Prostřednictvím systémů EZS lze signalizovat další technologické stavy jako je teplota, výskyt kouře, nebezpečné koncentrace plynů, zvýšené vlhkosti nebo zaplavení prostor.

Některé systémy lze kombinovat s kontrolou přístupu, docházkovým, perimetrickým a bezdrátovým systémem, dálkovou správou systému či obousměrnou komunikací a ovládáním.

Používáme komponenty renomovaných světových výrobců, jako jsou např. DSC, VISONIC, RISCO, Honeywell, OPTEX, atd.