Default welcome msg!

CCTV - kamerové systémy

Kompletní služby, od návrhu řešení požadavku zákazníka až po realizaci celého projektu v oblasti kamerových a sledovacích systémů.

Realizace zakázek od jednoduchých kamerových systémů s pevnými - fixními kamerami, přes kamerové systémy pro noční provoz s infrasvětly, systémy s polohovacími kamerami až po systémy s IP kamerami.

Pro snímání - střežení daných prostor lze použít kompaktní kamery se zabudovaným objektivem a vlastním krytem, samostatné kamery pro doplnění výběru objektivu dle přesných požadavků, IP kamery pro vnitřní i venkovní prostory nebo otočné kamery s možností ovládání snímané scény obsluhou přímo z klávesnice.

Kamery můžou pracovat v režimu den/noc pro automatické přepínání mezi černobílým a barevným záznamem v závislosti na světelných podmínkách. Široký výběr dle parametrů objektivů a rozlišení kamer. Pro dosažení kvalitnějšího snímání dané scény lze využívat varifokální objektivy.

Záznam a zpracování obrazu je zajištěno digitálními videorekordéry s širokou nabídkou technického vybavení - počet vstupů - připojených kamer, rychlost záznamu - snímků/s, rozlišení, velikostí disku pro záznam dat, možnost vzdálené správy přes internet, počet poplachových vstupů a výstupů, možnost výstupu USB pro jednoduchý přenost dat apod.

Při realizaci systémů se záznamem obrazu lze využít funkce digitální detekce, kdy je záznam v provozu pouze při pohybu v zorném poli kamery.

Pro rozsáhlé systémy lze vytvářet monitorovací pracoviště, systém digitálního video managmentu za použití videomatic, síťování digitálních videorekordérů a systémů IP technologie. Převodníků pro různé typy vedení signálu atd.

Realizace systémů s IP technologií, možnost megapixelových kamer s vlastním diskem pro záznam dat, výhodné použití megapixelových kamer pro rozsáhlejší plochy.

Používáme komponenty renomovaných světových výrobců, jako jsou např. SAMSUNG, VANTAGE, Honeywell, TAMRON, MOBOTIX, atd.