Default welcome msg!

Strukturovaná kabeláž

Kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí a telefonních rozvodů, od počátečního projektu až po zasíťování daných počítačů pro malé, střední i velké firmy díky značné flexibilitě celého systému.

Realizace systému strukturované kabeláže prostřednictvím metalických i optických kabelů. Dle požadavků lze použít systémy kategorie CAT5E, CAT6A i CAT7. U metalických kabelů možnost použití provedení UTP, STP nebo FTP dle požadavku na způsob odstínění vedení. Kompletní řešení od kabelů, přes koncové připojovací zásuvky s konektorem RJ45 a zakončením v datovém rozvaděči. Rozvaděče 19" stojanové i nástěnné je možné dodat v různých velikostech s širokým spektrem výbavy, jakou jsou: zakončovací patch panely různého provedení, propojovací patch kabely, vyvažovací panely, ventilační jednotky, instalační police, přepěťové ochrany apod.

Pro speciální aplikace, zejména průmyslového charakteru, lze použít koncové zásuvky 2xRJ45 a propojovací patch kabely s vyšším krytím až IP67 nebo speciální kabely s odolností proti chemikáliím a prachu.

Pro rozsáhlejší systémy s většími vzdálenostmi vedení, pro propojování datových rozvaděčů nebo propojení kamerových systémů (CCTV) lze použít optické kabely a příslušenství s různými parametry dle kapacity a konstrukce.

Podpora digitálních i analogových signálů, možnost sloučení datových i telefonních rozvodů.

Používáme komponenty renomovaných světových výrobců, jako jsou např.: SOLARIX, NEXANS, atd.