Default welcome msg!

Profil firmy

Základy podnikání byly položeny v roce 1990 sdružením podnikatelů pod názvem VSM Alarm. V roce 1998 sdružení zaniklo a je vedeno jako fyzická osoba pod názvem VSM TEPLICE - Stanislav MED. Firma poskytovala od počátku všestranné služby v oblasti elektronických bezpečnostních systémů. Během následujících let od založení a s přihlédnutím k potřebám trhu rozšířila svoje aktivity o níže uvedené oblasti.

Služby:

  • konzultace
  • projekce
  • dodávka
  • instalace
  • revize
  • záruční a pozáruční servis
  • údržba

Přednosti

  • spolehlivost
  • variabilita
  • kompatibilita

Dodávané systémy

VZT - vzduchotechnika, klimatizace
VZT - ventilátory a příslušenství
EZS - elektronické zabezpečovací systémy
EPS - elektronické požární signalizace
ACCES - přístupové a docházkové systémy
Střežící a záznamové videosystémy
Domovní a kancelářská komunikační technika
Ozvučovací systémy
Strukturovaná kabeláž
Systémy měření a regulace
Mechanické bezpečnostní sytémy
Trezorová technika a zámkové systémy

Orientací na kvalitní a spolehlivé systémy vyústila ve spolupráci s předními dodavatelskými firmami a výrobci. Zakázky realizujeme  s použitím komponentů renomovaných firem.

To umožňuje řešení celého spektra instalací a dodávek od jednoduchých až po rozsáhlé systémy. Prostřednictvím vlastních odborníků a spolupracujících firem jsme schopni provádět zakázky na celém území České republiky.

Rekonstrukcí objektu v Proboštově u Teplic v letech 2002-3 získala firma nové, konkurenceschopné prostory. Pracoviště jsou přizpůsobena potřebám jednotlivých zaměstnanců a vedení.

Hlavní sídlo je reprezentantem celé firmy, prodejna je snadno přístupná a nabízí hlavní prodejní artikl, dílna slouží pro přípravu na finální montáže prvků. Vnitřní i venkovní skladové prostory s dostatečnou kapacitou slouží pro uložení materiálu VZT (vzduchotechnika) a ELEKTRO.

Během následujících let se dokončí venkovní parkoviště pro zákazníky a příjezdová komunikace včetně parkových úprav celého areálu. V následujících letech se naše investice promítnou do vybavení skladů-regálová a manipulační technika, montážní dílny-přípravna pro konstrukční prvky vzduchotechniky, výměny počítačové techniky a programového vybavení. Plánuje se obnova vozového parku zejména pro montážní činnost. Ukončení uvedených záměrů se předpokládá v časovém horizontu pěti let.

Během posledních let se stabilizoval kádr na počet 10-ti zaměstnanců. Zbývající počet pracovníků jsou specialisté pro montáž výše uvedených systémů, revizní technik a vedoucí montážních čet. Plánuje se posílení zaměstnanců pro služby.

Získáním autorizovaných zastoupení pro oblast bývalého Severočeského kraje od svých hlavních dodavatelů došlo k upevnění obchodních aktivit firmy v oblasti prodeje a služeb. Zejména v sortimentu ventilátory a příslušenství, díly pro vzduchotechniku, přepěťové ochrany, trezorová technika a zámkové systémy. To nám umožňuje získávat nové odběratele a realizovat zakázky. V rámci těchto možností jsme schopni nabídnou zajímavé obchodní podmínky a vyřizovat zakázky v krátkých dodacích lhůtách.Stanislav Med                      
majitel