O nás

Základy podnikání byly položeny v roce 1990 sdružením podnikatelů pod názvem VSM Alarm. V roce 1998 sdružení zaniklo a je vedeno jako fyzická osoba pod názvem VSM TEPLICE - Stanislav MED. Firma poskytovala od počátku všestranné služby v oblasti elektronických bezpečnostních systémů. Během následujících let od založení a s přihlédnutím k potřebám trhu rozšířila svoje aktivity o níže uvedené oblasti.

SLUŽBY

PŘEDNOSTI

DODÁVANÉ SYSTÉMY

Orientací na kvalitní a spolehlivé systémy vyústila ve spolupráci s předními dodavatelskými firmami a výrobci. Zakázky realizujeme s použitím komponentů renomovaných firem.

To umožňuje řešení celého spektra instalací a dodávek od jednoduchých až po rozsáhlé systémy. Prostřednictvím vlastních odborníků a spolupracujících firem jsme schopni provádět zakázky na celém území České republiky.

Rekonstrukcí objektu v Proboštově u Teplic v letech 2002-3 získala firma nové, konkurenceschopné prostory. Pracoviště jsou přizpůsobena potřebám jednotlivých zaměstnanců a vedení.

Hlavní sídlo je reprezentantem celé firmy, prodejna je snadno přístupná a nabízí hlavní prodejní artikl, dílna slouží pro přípravu na finální montáže prvků. Vnitřní i venkovní skladové prostory s dostatečnou kapacitou slouží pro uložení materiálu VZT (vzduchotechnika) a ELEKTRO.

Během následujících let se dokončí venkovní parkoviště pro zákazníky a příjezdová komunikace včetně parkových úprav celého areálu. V následujících letech se naše investice promítnou do vybavení skladů-regálová a manipulační technika, montážní dílny-přípravna pro konstrukční prvky vzduchotechniky, výměny počítačové techniky a programového vybavení. Plánuje se obnova vozového parku zejména pro montážní činnost. Ukončení uvedených záměrů se předpokládá v časovém horizontu pěti let.

Během posledních let se stabilizoval kádr na počet 10-ti zaměstnanců. Zbývající počet pracovníků jsou specialisté pro montáž výše uvedených systémů, revizní technik a vedoucí montážních čet. Plánuje se posílení zaměstnanců pro služby.

Získáním autorizovaných zastoupení pro oblast bývalého Severočeského kraje od svých hlavních dodavatelů došlo k upevnění obchodních aktivit firmy v oblasti prodeje a služeb. Zejména v sortimentu ventilátory a příslušenství, díly pro vzduchotechniku, přepěťové ochrany, trezorová technika a zámkové systémy. To nám umožňuje získávat nové odběratele a realizovat zakázky. V rámci těchto možností jsme schopni nabídnou zajímavé obchodní podmínky a vyřizovat zakázky v krátkých dodacích lhůtách.

Stanislav Med
majitel

Kontakty
Po - Pá (07:30 - 16:00)
+420 602 403 832
+420 417 563 603
info@vsmteplice.cz
13943324
DIČ CZ6012170846
Číslo účtu 142144501 / 0100
Adresa Sobědružská 17/9
417 12 Proboštov
Stanislav Med
majitel
med@vsmteplice.cz
Radek Drdla
návrhy a realizace
+420 602 494 232
drdla@vsmteplice.cz
David Kopáňko
servisní technik
+420 602 470 294
servis@vsmteplice.cz
Copyright Stanislav Med 2019