Vzduchotechnika

VZDUCHOTECHNICKÉ SYSTÉMY

Kompletní řešení v oblasti vzduchotechniky pro bytové jednotky, domy i firemní prostory, restaurace, jídelny a kuchyně. Realizace zakázek od jednoduchých vzduchotechnických zařízení zajišťující odtah vzduchu nebo přívod vzduchu, až po rozsáhlé vzduchotechnické systémy se samostatnými vzduchotechnickými jednotkami.

VZDUCHOVÉ DVEŘNÍ CLONY

Kompletní služby v oblasti návrhu a instalace vzduchových clon pro aplikace od jednoduchých vchodových dveří až po velkoplošná vjezdová vrata. Sortiment vzduchových dveřních clon s vodním i elektrickým ohřevem, včetně vlastní regulace. Ve dveřních clonách jsou použity speciální tiché tangenciální ventilátory, radiální ventilátory s přímým pohonem a vysoce výkonné oboustranné sací radiální ventilátory. Vzduchové dveřní clony jsou vzduchotechnická zařízení, které pomocí opticky nerušícího proudu vzduchu oddělují vnitřní a vnější prostředí.

REKUPERACE

Nabízíme kompletní služby v oblasti řízeného větrání s rekuperací a teplovzdušného vytápění. Systémy jsou určeny zejména pro rodinné domy, byty a administrativní prostory. Rekuperační jednotky jsou určené k zajištění kvalitního trvalého i nárazového větrání objektů. Systémy s vysokou účinností rekuperace. Při běžném provozu není ve většině případů nutné další ohřívání přiváděného vzduhu. Samozřejmostí je filtrace přiváděného vzduchu. Provádíme: návrh, řešení, projekční příprava, zpracování projektové dokumentace, konzultace s investory, realizace, uvedení do provozu, zaregulování a zaškolení obsluhy.

POŽÁRNÍ KLAPKY

Kompletní služby v oblasti požárních klapek pro vzduchotechnické rozvody, požárních stěnových uzávěrů, požárních ventilů a klapek pro odvod tepla a kouře. Provádění montáže, revizí a servisu. Instalace včetně zpracování příslušných podkladů pro kolaudaci. Naši zaměstnanci jsou pro montáž, provoz, údržbu a kontrolu proškoleni v souladu s vyhláškou 246/2001 sb. Instalace požárních klapek pro čtyřhranné i kruhové potrubí, které v případě vzniku požáru zajistí automatické uzavření vzduchovodů s příslušnou požární odolností.

DIGESTOŘE

Kompletní řešení odvodů teplého vzduchu, plynů a par zejména v gastronomii. Digestoře jsou vyráběny z kvalitního nerezového materiálu dle potřeb, nebo přání zákazníka. Instalace digestoří včetně kompletního zařízení vzduchotechniky zejména pro prostory kuchyní školních jídelen, mateřských škol, domovů s pečovatelskou službou, restaurací, hotelů a penzionů. Všechny námi dodávané a instalované digestoře jsou v celonerezovém provedení, obsahují tukové lapače, odtokové žlábky po celém obvodě a na přání zákazníka osvětlení. Osvětlení používáme se zvýšenou tepelnou odolností a vyšší svítivostí.

VZDUCHOTECHNIKA - KONTROLY, ÚDRŽBA A REVIZE

Kontrolou, údržbou a revizí vzduchotechnických systémů (dále jen VZT) se udržuje zařízení v provozuschopném stavu s požadovaným výkonem a funkčností. Tyto činnosti mohou být provedeny nárazově (objednávka) nebo periodicky (Servisní smlouva). Nabízíme možnost uzavření „Servisní smlouvy“ na Vaše VZT systémy (v záruční i pozáruční době). Touto smlouvou se zavazujeme provádět pro objednatele pravidelné kontroly, udržovat zařízení v provozuschopném stavu a mít zajištěný servis pro případnou poruchu, včetně náhradních dílů (platí pro VZT zařízení do 10-ti let od zprovoznění).

Kontakty
Po - Pá (07:30 - 16:00)
+420 602 403 832
+420 417 563 603
info@vsmteplice.cz
Návrh a realizace VZT
Drdla Radek
+420 602 494 232
drdla@vsmteplice.cz
13943324
DIČ CZ6012170846
Číslo účtu 142144501 / 0100
Adresa Sobědružská 17/9
417 12 Proboštov
Stanislav Med
majitel
med@vsmteplice.cz
Radek Drdla
návrhy a realizace
+420 602 494 232
drdla@vsmteplice.cz
David Kopáňko
servisní technik
+420 602 470 294
servis@vsmteplice.cz
Copyright Stanislav Med 2019