Default welcome msg!

Prodejna vzduchotechniky

Kamenný obchod s ventilátory (axiální ventilátory, malé axiální ventilátory do koupelen, wc, sprch, kuchyní a bytových jader, radiální ventilátory, malé radiální ventilátory, ventilátory do kruhového potrubí, ventilátory do čtyřhranného potrubí, střešní ventilátory, požární ventilátory, nevýbušné ventilátory, kyselinovzdorné ventilátory, speciální a průmyslové ventilátory), malé přívodní jednotky, přívodní jednotky a výměníky, dveřní clony, speciální zařízení, digestoře, příslušenství (potrubní elementy, distribuční elementy, ohebné hadice, tvarovky, spiro potrubí, čtyřhranné potrubí), elektrické příslušenství (regulátory, přepínače otáček, termostaty, čidla a příslušenství k nim, regulátory elektrických ohřívačů, řídící systémy), díly pro montáž vzduchotechniky.

Ventilatory.net - ventilátory a díly pro vzduchotechnikuInternetový obchod www.ventilatory.net s ventilátory, příslušenstvím, díly pro vzduchotechniku a montážním materiálem. Ventilátory a díly pro vzduchotechniku - profi vzduchotechnika, všeobecné použití a domácnost.

Ventilátory: malé axiální ventilátory do bytových jader, axiální ventilátory pro průmyslové použití,malé radiální ventilátory do koupelen, wc a kuchyní s delším vzduchovodem, střešní ventilátory pro odsávání z výtahových šachet nebo rodinných domků a také. Radiální ventilátory pro čtyřhranné potrubí, ventilátory do kruhového potrubí a speciální ventilátory a zařízení pro odsávání vzduchu.

Příslušenství pro ventilátory: ohřívače, filtry, flexibilní potrubí, klapky, distribuční elementy, tlumiče hluku, spiro potrubí, protidešťové žaluzie.

Elektrické příslušenství: regulátory otáček, přepínače otáček, termostaty a hygrostaty.