Default welcome msg!

Vzduchové dveřní clony

Kompletní služby v oblasti návrhu a instalace vzduchových clon pro aplikace od jednoduchých vchodových dveří až po velkoplošná vjezdová vrata. 

doormaster_c_230

doormaster_d_230

Kompletní sortiment vzduchových dveřních clon je k dispozici na našem internetovém obchodě: www.ventilatory.net. Pokud máte zájem o konzultaci, návrh a instalaci vzduchové dveřní clony pro Vaši aplikaci kontaktujte nás pomocí tel.: 602 403 832 nebo zašlete poptávku na info@vsmteplice.cz.

doormaster_p_230Sortiment vzduchových dveřních clon s vodním i elektrickým ohřevem, včetně vlastní regulace. Ve dveřních clonách jsou použity speciální tiché tangenciální ventilátory, radiální ventilátory s přímým pohonem a vysoce výkonné oboustranné sací radiální ventilátory. Vzduchové dveřní clony jsou vzduchotechnická zařízení, které pomocí opticky nerušícího proudu vzduchu oddělují vnitřní a vnější prostředí.Zaslat poptavkuModerní design umožňuje jejich využití i v architektonicky náročných prostorech. Díky jednoduchosti konstrukce a seriové výrobě jsou vzduchové dveřní clony dodávány na trh za bezkonkurenčně nejnižší ceny. Vzduchové dveřní clony přináší úsporu energie a jsou regulovány nástěnným ovládacím prvkem, který je možné využít i v případě kombinace několika clon. Kromě toho máte možnost začlenit dveřní spínač a další ovládací prvky.